Návrat k dílnám


Návrat k dílnám

logo

Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti 15, Liberec, příspěvková organizace

realizuje v termínu 1.3.2012 – 30.9.2014 projekt Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost registrační číslo CZ.1.07/1.1.22/01.0006

Cíle projektu

Dosáhnout zlepšení podmínek na podporu výuky činností vedoucích k rozvoji manuální zručnosti žáků základních škol, a to inovací dílenských prací.

Cílová skupina

Žáci 7. až 9. tříd ZŠ z libereckého regionu, kteří si chtějí vyzkoušet svojí manuální zručnost, prověřit úroveň své jemné a hrubé motoriky, poznat svůj cit pro přesnost, čistotu a trpělivost.

foto


Aktuality 2014

Realizace projektu Spolupráce SOŠaG na rozvoji manuální zručnosti žáků v dílenských pracích, jehož řešitelem je Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace, je u svého závěru. V průběhu realizace projektu se nám podařilo bohatě naplnit vytčené cíle stran počtu podpořených osob. Za trvání projektu bylo podpořeno celkem 1345 žáků základních škol, což více než dvojnásobně přesahuje plán počtu participujících žáků (600 žáků). Strojírenskou a elektrotechnickou dílnu tak navštívilo celkem 543 dívek a 802 chlapců, kteří si vedle praktických dovedností odnesli také drobné vlastnoručně zhotovené výrobky.

Dokumenty k projektu


Návrat k dílnám - info

Od 1. března 2012 běží ve škole projekt Spolupráce SOŠaG se ZŠ na rozvoji manuální zručnosti žáků v dílenských pracích.

Zkrácený název projektu: NÁVRAT K DÍLNÁM

Anotace projektu Návrat k dílnám

Stáhnout (PDF, Neznámý)